علاقه مندی0
به لیست دلخواه اضافه کنید
0

ظرفشویی بوش SMS50D08GC

 • ساخت کشور ترکیه
 • ظرفیت 12 نفره
 • مصرف آب 9.9 لیتری در هر شستشو
 • سری 4 ماشین ظرفشویی
 • Aqua Stop: سیستم ضد نشت آب
 • Aqua Sensor: سنسور میزان آب مصرفی
 • مصرف انرژی A+
14,990,000 تومان
زمان تحویل برای شهر تهران: 3 ساعت بعد از ثبت سفارش
گارانتی
 • تارا/کارا سرویس
رنگ
 • استیل
موجود است
توضیحات

ماشین ظرفشویی SMS50D08GC محصولی بسیار زیبا و جذاب بوده و همانند دیگر محصولات برند معتبر و شناخته شده بوش از کیفیتی بالا برخوردار است. بدنه این دستگاه به رنگ نقره‌ای درخشان می‌باشد و با آشپزخانه‌های مدرن و امروزی ترکیب منحصربفردی را رقم خواهد زد. هم چنین کالا پیش‌رو از ابعادی دقیق و متناسب با ظرفیت خود برخوردار بوده و محصولی ایده آل برای آشپزخانه‌های کوچک و یا متوسط می‌باشد.

با توجه به ظرفیت 12 نفره ماشین ظرفشویی SMS50D08GC ، این دستگاه کالایی ایده آل برای خانواده‌های مختلف بوده و در زمان‌های مختلف مانند جشن تولد و یا مهمانی‌های خانگی نیز خدماتی درخور و مناسب را ارائه خواهد داد. از این پس نگران تعداد زیاد ظروف ، قابلمه و دیگر وسایل غذاخوری کثیف نباشید. زیرا کالا پیش‌رو دارای 2 عدد سبد استیل ضد زنگ بوده و به راحتی مقدار زیادی از ظروف غذاخوری شما را در خود جای خواهد‌داد.

با پیشرفت تکنولوژی ، وسایل خانگی تولید شده توسط شرکت‌های مختلف با ارائه قدرت و ویژگی‌های بیشتر به نسبت دارای سر و صدایی بسیار کم هستند. برند معتبر بوش نیز به عنوان یکی از پرچمداران در ساخت وسایل خانگی به این موضوع اهمیت می‌دهد. ماشین ظرفشویی مدل SMS50D08GC از موتوری پیشرفته و قدرتمند به نام EcoSilence بهره می‌برد. موتوری که در کنار قدرت و بازدهی بالا از صدایی بسیار کم برخوردار می‌باشد. به طوری که حداکثر قدرت صدا خارج شده از این موتور تنها 48 دسی‌بل بوده و هیچ گونه مزاحمتی برای دیگر افراد خانواده و آسایش و راحتی آنها ایجاد نخواهد کرد.

میزان مصرف انرژی و آب محصول:
ماشین ظرفشویی SMS50D08GC از بازدهی فوق العاده ای برخوردار است. محصول پیش‌رو در رده انرژی A+ بوده و این نماد نشان دهنده کارآمد واضح دستگاه در شرایط کاری مختلف می‌باشد. میزان تقریبی مصرف انرژی این دستگاه به صورت سالیانه تنها 290 کیلووات ساعت است که این عدد در صنعت انرژی مقداری ناچیز محسوب می‌شود. البته میزان مصرف انرژی هر وسیله خانگی ارتباط مستقیمی با نوع استفاده افراد آن خانواده خواهد داشت و عدد ذکر شده می تواند به طرز محسوسی با توجه به نوع استفاده شخص کاهش و یا افزایش یابد.

در زمینه مصرف آب ، ماشین ظرفشویی SMS50D08GC در هر سیکل شستشو به صورت میانگین 9.9 لیتر آب مصرف می کند. البته این مقدار همانند مصرف انرژی با توجه به تعداد ظروف داخل دستگاه و تعداد استفاده از محصول در طول روز کاملا متغیر خواهد بود.

به طور کلی ماشین ظرفشویی SMS50D08GC در زمینه مصرف انرژی و آب ، محصولی کاملا ایده آل خواهد بود. این کالا دارای ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های داخلی متعددی برای صرفه جویی در آب بوده و بازدهی انرژی آن نیز در بالاترین سطح قرار دارد.

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی SMS50D08GC:
امروزه وسایل خانگی مختلف مانند جاروبرقی ، یخچال ، اجاق گاز و ماشین لباسشویی دارای ویژگی‌ها و برنامه‌های منحصربفردی هستند. و کاربر می‌تواند با توجه به نیاز خود از هر یک از این برنامه‌ها استفاده نماید. ماشین‌های ظرفشویی نیز با پیروی از این اصل ، برنامه‌های کاری متعدد و متفاوتی را در اختیار کاربر خود قرار خواهند داد. برنامه‌های موجود در ماشین‌های ظرفشویی به دو دسته اصلی و ویژه تقسیم می شوند. نکته لازم به ذکر در مورد دسته ویژه این است که ، این برنامه‌ها به صورت جداگانه و مجزا از برنامه‌های اصلی قابل انتخاب و استفاده نخواهند بود و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های اصلی مورد استفاده قرار گیرند.

لیست برنامه های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی SMS50D08GC به شرح زیر می باشد:
برنامه های اصلی شستشو:

;Normal 65 °C
;Eco 50 °C
;Quick wash 45 °C
;Pre-Rinse 0 °C
برنامه های ویژه شستشو:

HalfLoad
در ادامه مطلب تمامی برنامه های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی SMS50D08GC به طور کامل معرفی خواهند شد.

Normal 65 °C: با انتخاب این گزینه، دستگاه به صورت عادی و نرمال فرآیند شستشو ظروف را آغاز می‌کند. دما آب در این حالت 65 درجه سانتیگراد می‌باشد.

Eco 50 °C: با انتخاب این گزینه ، دستگاه وارد حالت اقتصادی شده و با افزایش مدت زمان سیکل شستشو به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کند. دما آب در این حالت 50 درجه سانتیگراد می‌باشد.

Quick wash 45 °C: همان‌طور که از نام این برنامه مشخص است، با انتخاب این گزینه دستگاه مدت زمان سیکل شستشو را کاهش داده و با سرعتی بیشتر فرآیند شستشو را به اتمام خواهد رساند. این حالت در زمانی که وقت کافی ندارید و یا ظروف داخل دستگاه آنچنان کثیف نیستند بسیار کارآمد و مفید می‌باشد. دما آب در این برنامه 45 درجه سانتگراد خواهد بود.

Pre-Rinse 0 °C: این برنامه شستشو اولیه نام دارد و با توجه به نیازهای شما قابل استفاده است. به عنوان مثال اگر برنج و دیگر مواد غذایی به کف ظروف شما چسبیده باشند ابتدا می‌توانید با انتخاب این گزینه، ظروف را به مدت بیشتری در تماس با آب قرار دهید و سپس فرآیند اصلی شستشو را آغاز نمایید. البته از این برنامه برای شستشو ظروف نه چندان کثیف و یا حتی میوه‌ها نیز می‌توان استفاده نمود. همان طور که مشخص است دما آب در این حالت صفر درجه سانتیگراد می‌باشد.

HalfLoad: زمانی که تعداد ظروف کثیف شما کم است با انتخاب این گزینه، دستگاه با نصف ظرفیت واقعی خود شروع به کار خواهد کرد. البته این حالت جزء برنامه‌های ویژه دستگاه بوده و حتما باید در کنار یکی از 4 برنامه اصلی محصول انتخاب شود. لازم به ذکر است که با انتخاب این برنامه تا 30 درصد در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.

تکنولوژی‌ها و ویژگی های محصول:
1- Active Water (سیستم آب هیدرولیک): این فن‌آوری مدرن با بهره‌مندی از فیلترها و پمپ‌های پیشرفته، در مدت زمانی کوتاه دما آب را افزایش داده و به طور موثری در مصرف آب صرفه جویی خواهد کرد.

2- Load Sensor (حسگر تشخیص تعداد ظروف): این تکنولوژی پس از قرار دادن ظروف و انتخاب حالت شستشو ، به صورت خودکار تعداد ظروف و وزن آنها را مشخص کرده و با توجه به مقدار بدست آمده میزان آب ورودی را کنترل می کند.

3- Aqua Stop (سیستم ضد نشت آب): سیستم پیش‌رو شامل یک شلنگ آب دو جداره، یک شیر ایمنی و یک خروجی آب بوده و احتمال نشت آب از دستگاه را به صفر می‌رساند. این سیستم به دارنده دستگاه این اطمینان را می دهد که ماشین ظرفشویی در شرایط مختلف عملکردی ایده آل را ارائه خواهد داد.

4- Aqua Sensor (حسگر تشخیص میزان آب): این سنسور پس از تکمیل سیکل اولیه شستشو میزان املاح و مواد موجود در آب را شناسایی می کند و اگر مقدار بدست آمده کم باشد دوباره از همان آب برای شروع فرآیند سیکل بعدی استفاده می‌کند. به طور کلی حسگر Aqua در هر دوره شستشو حدود 20 درصد و یا به میزان 4 لیتر در مصرف آب صرفه جویی خواهد کرد.

5- Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه ای): همان طور که می‌دانید میزان سختی آب در مناطق مختلف کاملا متغیر می‌باشد. و اگر این میزان از حد معمول بالاتر باشد در طولانی مدت آسیب ها و صدمات ریزی را به ظروف ظریف و شیشه‌ای منزل شما وارد می‌کند. اما فن‌آوری Aqua Mix به کار رفته در ماشین ظرفشویی SMS50D08GC به صورت خودکار میزان سختی آب را کنترل کرده و همواره مقدار آن را در عددی ثابت و معمول نگه خواهد داشت تا از آسیب های احتمالی جلوگیری نماید.

6- Vario Flex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبد ها): قطعا تمامی ظروف یک منزل دارای اندازه‌های یکسان نیستند و گاهی اوقات با افزایش تعداد ظروف و متغیر بودن اندازه آنها نوع چینش اصلی سبدهای دستگاه مناسب نخواهد بود. بدین منظور و با استفاده از قابلیت Vario Flex می‌توانید ارتفاع سبدهای ماشین را با توجه به نیاز خود تغییر دهید و از حداکثر فضایی ممکن برای قرار دادن ظروف خود بهره ببرید.

7- قفل کودک: به احتمال زیاد همگی شما با این ویژگی کاربردی و مفید آشنا هستید. با انتخاب این گزینه درب دستگاه و تمامی کلید‌های فیزیکی تعبیه شده بر روی بدنه محصول قفل شده و از تغییر تنظیمات و برنامه‌های کاری ماشین ظرفشویی توسط کودک خردسال شما جلوگیری می‌شود.

8- شروع با تاخیر: از دیگر ویژگی کاربردی ماشین ظرفشویی SMS50D08GC گزینه شروع با تاخیر می‌باشد. با انتخاب این حالت می‌توانید زمانی مشخص برای شستشو ظروف را تعیین نمایید. سپس دستگاه به صورت خودکار در زمان تعیین شده فرآیند شستشو را آغاز می‌کند. این برنامه مفید برای خانوم‌هایی که در بیرون از منازل شاغل هستند بسیار کارآمد خواهد بود.

جزییات محصول
SMS50D08GC

برگه اطلاعات

برند
بوش
کشور سازنده
ترکیه
مصرف انرژی
A+
نوع ضمانت
تارا/کارا سرویس
رنگ
استیل
تعداد برنامه شستشو
8 عدد
طول
60 سانتی متر
عرض
60 سانتی متر
ارتفاع
85 سانتی متر
ظرفیت ظرفشویی
12 نفره
قفل کودک
دارد
شستشو سریع
5 برنامه
شروع با تاخیر
1 الی 24 ساعت
شستشوی اولیه
دارد
سایر مشخصات
فیلتر 3 لایه با قابلیت تمیز کننده خودکار
بررسی ها
بدون نظر

یک بررسی بگذارید

 • خدمات شرکت ضمانت کننده:
 • رضایت مندی از نحوه و زمان ارسال:
 • رضایت مندی کیفیت محصول:
این محصول را با استفاده از کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
بارگذاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید یا برای بارگذاری کلیک کنید.

مشخصات کلی

برند
بوش
کشور سازنده
ترکیه
مصرف انرژی
A+
نوع ضمانت
تارا/کارا سرویس
رنگ
استیل
تعداد برنامه شستشو
8 عدد
قفل کودک
شستشو سریع
5 برنامه
شروع با تاخیر
1 الی 24 ساعت

گنجایش و ابعاد

طول
60 سانتی متر
عرض
60 سانتی متر
ارتفاع
85 سانتی متر
ظرفیت ظرفشویی
12 نفره

مشخصات فنی

شستشوی اولیه

سایر مشخصات

سایر مشخصات
فیلتر 3 لایه با قابلیت تمیز کننده خودکار
محصولات مرتبط
تماس بگیرید
ظرفیت 8 کیلوگرم مصرف انرژی +++A قدرت موتور 1200 دور در دقیقه موتور اینورتر دارای سنسور تشخیص وزن لباس  برنامه لکه بری اختصاصی  برنامه شستشوی سریع
تماس بگیرید
ظرفیت 10.5 کیلوگرم مصرف انرژی +++A قدرت موتور 1400 دور در دقیقه موتور ECO Power Inverter دارای سنسور تشخیص وزن لباس برنامه اختصاصی جهت ضد عفونی کردن برنامه شستشوی سریع
تماس بگیرید
ظرفیت 10.5 کیلوگرم مصرف انرژی +++A قدرت موتور 1400 دور در دقیقه موتور Direct Drive Inverter دارای سنسور تشخیص وزن لباس برنامه اختصاصی جهت ضد عفونی کردن برنامه شستشوی سریع
تماس بگیرید
ظرفیت 9 کیلوگرم مصرف انرژی +++A قدرت موتور 1400 دور در دقیقه موتور اینورتر دارای سنسور تشخیص وزن لباس  برنامه لکه بری اختصاصی  برنامه شستشوی سریع
34,600,000 تومان
ظرفیت 30 فوت مصرف انرژی A یخساز اتوماتیک چشم الكترونیكی هوشمند سامانه بار خانگی با تکنولوژی جدید سیستم قدرتمند گردش هوای سه بعدی مجهز به سامانه سرمایش فلزی

مونوکالای من

گفتگو

نمادها

logo-samandehi

مونو استور

عمده فروش

منو

برای ذخیره محصول مورد علاقه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست محصولات دلخواه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود