برای دیدن محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی یافت نشد.
برای دیدن محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی یافت نشد.

کولر گازی

لیست قیمت بهترین مدل‌های کولر گازی

تابستان است و گرمایش.
تحمل گرمای روزهای تابستان شاید برای بسیاری غیر ممکن باشد. یکی از بهترین دستگاه‌های سرمایشی که می‌توانید در این فصل از آن استفاده کنید، کولر گازی یا اسپلیت است. کولرهای گازی نسبت به سال‌های گذشته تغییرات بسیاری داشتند تا به آنجا که در حال حاضر افراد بسیاری هستند که از آنها در منزل و محل کار خود استفاده می‌کنند و این کولرها را به کولرهای آبی و دردسرهای هر ساله‌شان ترجیح می‌دهند.

اگر تصمیم به تعویض یا خرید کولر گازی دارید، در اینجا می‌خواهیم شما را با انواع کولر گازی موجود در بازار آشنا کنیم تا با ارائه اطلاعاتی پایه‌ای درباره آنها یک راهنمای خرید اسپلیت در دسترس داشته باشید.

انواع کولر گازی یا اسپلیت

شاید لغت کولر گازی شما را تنها یاد اسپلیت دیواری که رایج‌ترین مدل این کولرهاست بیاندازد. اما در واقع این کولرها مدل‌های دیگری نیز دارند که هر کدام بسته به مکان و فضای مورد استفاده باید انتخاب و خریداری شوند. انواع کولرهای گازی را می‌توان موارد زیر نام برد.

این مدل‌ها ضمن تفاوت در شکل ظاهری، در مشخصات فنی نیز با یکدیگر متفاوتند. به طور مثال توان مصرفی، میزان پرتاب باد، مساحت تحت پوشش و... در هر چهار مدل یکسان نیست.

کولر گازی دیواری و ایستاده را دو تکه می‌نامند چرا که یک قسمت آن در محل و قسمت دیگر آن (کمپرسور) در خارج از محیط نصب می‌شود اما کولر پرتابل و پنجره‌ای یک تکه هستند و کولر و کمپرسور در یک دستگاه قرار گرفتند. فاکتورهای بسیاری برای انتخاب یک مدل وجود دارد اما پیش از آن بیایید با نوع این کولرها بیشتر آشنا شویم.

کولر گازی پرتابل، یک کولر قابل حمل است که بسیار برای مکان‌های اجاره‌ای یا با فضای کم مناسب است.

اسپلیت ایستاده، یک قسمت از دستگاه در خارج و قسمت اصلی (خنک کننده) در محیط قرار می‌گیرند. غیر قابل جابه‌جایی هستند و برای فضاهایی وسیع چون بانک‌ها، فروشگاه و نمایش‌های بزرگ گزینه مناسبی خواهند بود. برخی از مدل‌های آن، هم قابلیت سرمایش داشته و هم گرمایش محیط در فصل سرما.

کولر گازی پنجره‌ای، همانطور که از نام آن مشخص است برای پنجره و یا کانالی با ابعاد کوچک طراحی شده است. یک تکه بوده و کمپرسور و قسمت خنک کننده در یک دستگاه تعبیه شده‌اند. این مدل معمولا برای مغازه‌ها و فضاهای کوچک مورد استفاده خواهد بود.

اسپلیت دیواری، محبوب‌ترین مدل کولر گازی است. دو تکه بوده و قسمت خنک کننده آن در محیط داخلی به دیوار نصب می‌شود و همین موضوع سبب شده است تا این مدل فضای اندکی را به خود اختصاص دهد و انتخاب بسیاری باشد.

کولر گازی چند هزار بخریم؟

برای آنکه بدانید کولر گازی با چه ظرفیتی برای فضای شما مناسب است، علاوه بر در نظر داشتن متراژ، بررسی آب و هوای منطقه، تعداد افراد حاضر، میزان تابش خورشید، میزان باز و بسته شدن در، گردش هوا و... نیز لازم است.

می‌توان گفت یکی از موارد مهمی که در زمان خرید اسپلیت باید به آن توجه داشت، ظرفیت سرمایش یا گرمایش است. این مهم با واحد BTU اندازه‌گیری می‌شود و به شرح زیر می‌باشد. (اعداد بصورت تقریبی محاسبه شده‌اند.)

جهت فضاهای تا متراژ 12 متر مربع                          کولر 9000 BTU

جهت فضاهایی با متراژ 12 تا 18 متر مربع                  کولر 12000 BTU

جهت فضاهایی با متراژ 18 تا 35 متر مربع                  کولر 18000 BTU

جهت فضاهایی با متراژ 35 تا 50 متر مربع                  کولر 24000 BTU

جهت فضاهایی با متراژ 50 تا 70 متر مربع                  کولر 30000 BTU

کولر گازی اینورتردار یا بدون اینورتر؟

اگر برای خرید کولر گازی اقدام کرده باشید، حتما با واژه اینورتر روبه‌رو خواهید شد. فروشندگان می‌گویند خرید اسپلیت اینورتردار برای مشتری مقرون به صرفه‌تر است چون این ویژگی سبب می‌شود تا مصرف برق پایین آید. در واقع کمپرسور کولر گازی بدون اینورتر، پس از رسیدن به دمای تنظیم شده، خاموش می‌شود و با افزایش دمای محیط، مجدد روشن خواهد شد. در مقابل کمپرسور کولر گازی اینورتردار، پس از رسیدن به دمای مطلوب دور موتور کاهش پیدا می‌کند. بدیهی است در مدل بدون اینورتر برای روشن شدن مجدد موتور نیاز به مصرف انرژی بیشتری است که نتیجه آن افزایش هزینه برق خواهد بود.

خرید اینترنتی کولر گازی از مونوکالا

این قسمت از فروشگاه اینترنتی مونوکالا به فروش انواع کولر گازی اختصاص یافته است. بیش از 100 مدل مختلف کولر گازی را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید و با انتخاب اسپلیت مناسب فضای خود اقدام به خرید محصول کنید.

با بررسی مشخصات هر محصول و امکان مقایسه آنها با یکدیگر، خرید برای شما آسان‌تر می‌شود ضمنا مشورت با کارشناسان فروش مونوکالا شما را به خرید بهترین مدل کولر گازی نزدیک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
محدود شده توسط
عملکرد کولر گازی: سرمایشی و گرمایشی ظرفیت سرمایشی: 26 هزار اینورتر: ندارد مصرف انرژی: A+ طرح لبخندی نوع گازR410 آب و هوا سازگار: مناطق معتدل و گرمسیری تا دمای 60 درجه
عملکرد کولر گازی: سرمایشی و گرمایشی ظرفیت سرمایشی: 18 هزار اینورتر: ندارد مصرف انرژی: A+ طرح لبخندی نوع گازR410 آب و هوا سازگار: مناطق معتدل و گرمسیری تا دمای 60 درجه
عملکرد کولر گازی: سرمایشی و گرمایشی ظرفیت سرمایشی: 14 هزار اینورتر: ندارد مصرف انرژی: A+ طرح لبخندی نوع گازR410 آب و هوا سازگار: مناطق معتدل و گرمسیری تا دمای 60 درجه
عملکرد کولر گازی: سرمایشی و گرمایشی ظرفیت سرمایشی: 28 هزار اینورتر: ندارد مصرف انرژی: A+ نوع گاز R410 آب و هوا سازگار: مناطق معتدل و گرمسیری تا دمای 60 درجه
عملکرد کولر گازی: سرمایشی و گرمایشی ظرفیت سرمایشی: 26 هزار اینورتر: ندارد مصرف انرژی: A+ نوع گاز R410 آب و هوا سازگار: مناطق معتدل و گرمسیری تا دمای 60 درجه
عملکرد کولر گازی: سرمایشی و گرمایشی ظرفیت سرمایشی: 14 هزار اینورتر: ندارد مصرف انرژی: A+ نوع گاز R410 آب و هوا سازگار: مناطق معتدل و گرمسیری تا دمای 60 درجه
عملکرد کولر گازی: سرمایشی و گرمایشی ظرفیت سرمایشی: 18 هزار اینورتر: ندارد مصرف انرژی: A+ نوع گاز R410 آب و هوا سازگار: مناطق معتدل و گرمسیری تا دمای 60 درجه

بیعانه

برای پرداخت بیعانه یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید.


پرداخت بیعانه برای رزرو محصول


پرداخت بیعانه برای رزرو محصول


پرداخت بیعانه برای رزرو محصول


گفتگو

لطفا برای مشاوره خرید با کارشناسان ما در واتس اپ پیام دهید.


کارشناس: فرشاد


کارشناس: فرشید


منو

برای ذخیره محصول مورد علاقه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست محصولات دلخواه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود