برای دیدن محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی یافت نشد.
علاقه مندی0
به لیست دلخواه اضافه کنید
0

ظرفشویی بوش SMS40C02IR

  • ساخت کشور ترکیه
  • ظرفیت 12 نفره
  • مصرف آب 11.7 لیتری در هر شستشو
  • سری 4 ماشین ظرفشویی
  • مصرف انرژی A+
تماس بگیرید
گارانتی
  • بوش سرویس
رنگ
  • سفید
ناموجود
در صورت امکان به من اطلاع دهید

آخرین باری که این محصول به سبدخرید افزوده شد: 1397-12-19

توضیحات

ماشین ظرفشویی مدل SMS40C02IR محصولی زیبا و جذاب می باشد. این دستگاه دارای ظرفیت 12 نفره بوده و به طور کامل نیازهای خانوادهایی با تعداد نفرات کم و یا زیاد را در زمینه شستشو ظروف و غیره برطرف خواهد کرد. هم چنین ابعاد کوچک محصول کاملا مطابق با خانه‌های کوچک و متوسط بوده و به آسانی در کنار دیگر لوازم موجود در آشپزخانه منزل قابل چینش خواهد بود.

همان طور که گفته شد ماشین ظرفشویی 12 نفره مدل SMS40C02IR برای اکثر خانواده‌های ایرانی کاملا مناسب بوده و در زمان مهمانی‌های خانوادگی نیز نیازهای کاربر خود را برطرف می‌کند. اندازه سبد این محصول به صورت دقیق و معقول ساخته شده‌است و برای قرار دادن ظروف، قاشق و چنگال، قابلمه و دیگر وسایل غذاخوری کاملا مناسب خواهد بود.

محصول پیش‌رو در کنار ابعاد و اندازه کوچک، از ظاهری زیبا و جذاب برخوردار است. رنگ سفید این دستگاه کاملا مطابق با دیگر وسایل آشپزخانه مانند اجاق گاز و یخچال بوده و از تیرگی فضای آشپزخانه جلوگیری می‌کند. به طور کلی فضای آشپزخانه اکثر منازل دارای رنگ سفید و یا استیل می‌باشد و شرکت سازنده ماشین ظرفشویی بوش با آگاهی از این موضوع، دستگاهی کوچک و سفید رنگ را طراحی نموده است که با قرار گرفتن در کنار دیگر وسایل جلوه ای زیبا و درخشان را به منزل کاربر می افزاید.

اما در کنار ویژگی‌های ظاهری ، لازم به ذکر است که این دستگاه از سری 4 ماشین‌های ظرفشویی برند معتبر بوش بوده و دارای انواع و اقسام تکنولوژی‌ها و برنامه‌های شستشو پیشرفته می‌باشد. محصول پیش‌رو همواره دارای عملکردی ایده‌آل و پایدار خواهد بود و در زمان کارکرد نیز کمترین صدا را ایجاد می کند. ماشین ظرفشویی SMS40C02IR با بهره‌مندی از تکنولوژی به روز EcoSilence Drive بدون بر هم زدن آسایش شما و سکوت لذت بخش منزل در ساعات استراحت می‌تواند وسایل غذاخوری شما را برق بیندازد. جالب است بدانید که حداکثر قدرت صدا ایجاد شده توسط این دستگاه تنها 48 دسی‌بل خواهد بود.

میزان مصرف انرژی و آب دستگاه:
ماشین ظرفشویی SMS40C02IR از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار است. محصول پیش‌رو در رده انرژی A+ بوده و همین نماد میزان بازدهی فوق‌العاده دستگاه را مشخص خواهد کرد. میزان مصرف انرژی این دستگاه در طول یک سال تنها 290 کیلووات ساعت می‌باشد که عددی کاملا مناسب و صد البته بسیار پایین در صنعت مصرف انرژی خواهد بود.

البته عدد ذکر شده میزان تقریبی مصرف انرژی محصول بوده و با توجه به استفاده متغیر خانواده‌های مختلف ، این عدد نیز می‌تواند به مقدار مشخصی کاهش و یا افزایش یابد. در کنار مصرف انرژی ، میزان مصرف آب نیز جزء مقوله‌های مهم و حیاتی برای تمامی ماشین‌های ظرفشویی می‌باشد.

ماشین ظرفشویی SMS40C02IR در هر بار سیکل شستشو حدود 11.7 لیتر آب مصرف می کند. و میزان مصرف سالیانه این کالا به صورت تقریبی 3360 لیتر می باشد. البته همانند میزان مصرف انرژی ، مقدار مصرف آب نیز کاملا وابسته به میزان استفاده خانواده خواهد بود.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی SMS40C02IR
امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی از امکاناتی متعدد و منحصربفرد برخوردار هستند. و شخص استفاده کننده می‌تواند با توجه به نوع نیاز خود از این ویژگی ها استفاده نماید. برنامه‌های مختلف شستشو نیز یکی از موارد حیاتی و مهم در ماشین های ظرفشویی می‌باشد. این برنامه ها به دو دسته برنامه های اصلی و برنامه‌های ویژه تقسیم می شوند و هر یک شرایطی منحصربفرد را برای شستشو وسایل آشپزخانه شما ایجاد می کنند.

البته برنامه‌های ویژه به صورت مجزا قادر به استفاده نخواهند بود و همواره می‌توان از آنها در کنار برنامه های اصلی استفاده کرد. به طور کلی برنامه‌های ویژه برای شستشو اضافی و یا ایجاد شرایطی خاص به کار گرفته می‌شوند. لیست برنامه‌های اصلی و ویژه به کار رفته در این محصول به شرح زیر می باشد:

برنامه های اصلی شستشو:

;Normal 65 °C
Eco 50 °C
;Quick wash 45 °C
Pre-Rinse 0 °C
برنامه های شستشوی ویژه:

;HalfLoad
در ادامه مطلب تمامی برنامه های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی SMS40C02IR به طور کامل معرفی خواهند شد.

Normal 65 °C: با انتخاب این برنامه، دستگاه به صورت نرمال شروع به شستشو وسایل می‌کند. دما آب در این حالت 65 درجه سانتیگراد خواهد بود.

Eco 50 °C: با انتخاب این گزینه، دستگاه با صرفه جویی در میزان مصرف انرژی و آب ، شستشو وسایل را آغاز می کند. دما آب در این حالت 50 درجه سانتیگراد خواهد بود.

Quick wash 45 °C: با انتخاب این حالت ، دستگاهی مقدار زمان شستشو وسایل به طرز قابل توجهی کاهش می‌یابد. هم چنین با کاهش زمان شستشو به صورت خودکار مقدار مصرف انرژی و آب نیز کم می شود. دما آب در این حالت نیز 45 درجه سانتیگراد خواهد بود.

Pre-Rinse 0 °C: این حالت یکی از کاربردی‌ترین و پر استفاده ترین برنامه‌های موجود بر روی هر ماشین ظرفشویی می‌باشد. از این برنامه که شستشو اولیه نام دارد ، می توانید برای ظروفی با درجه کثیفی مختلف استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر می خواهید قابلمه‌هایی را که برنج و یا دیگر مواد غذایی به کف آنها چسبیده است را تمیز کنید با انتخاب این حالت ، وسایل ذکر شده به مدت زمان بیشتری در تماس با آب بوده و در زمان شستشو اصلی مواد چسبیده شده به راحتی جدا می شوند.

البته از این برنامه می توانید برای تمیز کردن ظروف نه چندان کثیف و یا میوه های خود نیز استفاده کنید. و قطعا این ویژگی سبب صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.

HalfLoad: این گزینه تنها برنامه ویژه به کار رفته در دستگاه پیش‌رو می باشد. با انتخاب این برنامه در کنار هر یک از برنامه های اصلی، ماشین ظرفشویی با نصف ظرفیت سبد شروع به کار می کند. این حالت در زمانی که تعداد وسایل کم است قابل انتخاب بوده و سبب صرفه جویی در مقدار مصرف انرژی و آب خواهد شد.

امکانات و ویژگی‌های ظرفشویی مدل SMS40C02IR:
1- Active Water (سیستم آب هیدرولیک): این فن‌آوری به روز حداکثر بازده از آب را فراهم می کند و به طور کامل با محیط زیست سازگار می‌باشد. این فن‌آوری با استفاده از پمپ‌های پیشرفته، فیلترهای بهینه و کاهش مدت زمان گرم شدن آب، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی و آب خواهدشد.

2- Vario Flex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها): همان طور که ذکر شد ماشین ظرفشویی SMS40C02IR دارای ظرفیت 12 نفره می‌باشد. به طبع در زمان مهمانی‌ها و افزایش تعداد ظروف این ظرفیت تکمیل می شود. اما تمامی ظروف قطعا دارای اندازه‌ای یکسان نخواهند بود. از این رو با به کارگیری این ویژگی و تنظیم ارتفاع سبدها می توانید تمامی ظروف کوچک و بزرگ خود را در داخل دستگاه جایگذاری نمایید.

3- Load Sensor (سنسور تشخیص تعداد ظروف): این فن‌آوری پیشرفته، با تشخیص تعداد وسایل موجود در داخل دستگاه و میزان وزن آنها، مقدار مصرف آب را کنترل می‌کند. تکنولوژی پیش‌رو در تمامی برنامه‌ها حتی در حالت اقتصادی نیز وظیفه کنترل آب را بر عهده خواهد داشت و به طور موثری در مصرف آن صرفه جویی می کند.

4- Aqua Stop (سیستم ضد نشت آب): سیستم پیش‌رو شامل یک شلنگ آب دو جداره، یک شیر ایمنی و یک خروجی آب است و تقریبا احتمال نشت آب را به صفر می رساند. از این رو شخص استفاده کننده می تواند با خیالی راحت دستگاه را روشن کرده و برای رسیدگی به دیگر کارهای خود ، بدون نگرانی منزل را ترک نماید.

5- Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب): این سنسور به صورت هوشمند میزان املاح و کثیفی‌های موجود در آب را، در مرحله اول آبکشی مشخص می کند. و اگر مقدار بدست آمده کم باشد به صورت مجدد از همان آب برای دوره بعدی آبکشی استفاده خواهد کرد. به طور کلی این سنسور در هر سیکل شستشو حدود 20 درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند.

6- فن‌آوری محافظت از ظروف شیشه ای: آب‌های لوله کشی در مناطق مختلف دارای سطح سختی متفاوتی هستند. در صورت سختی بالا آب ، این موضوع می تواند سبب ایجاد صدمات ریز در ظروف ظریف و شیشه ای شوند. اما ماشین های ظرفشویی برند بوش با کنترل سطح سختی آب ، از ایجاد این صدمات جلوگیری می‌کنند.

7- شستشو با تاخیر: با انتخاب این حالت و دادن زمانی مشخص به دستگاه، محصول پیش‌رو در زمان از پیش تعیین شده روشن می‌شود و فرآیند شستشو را به صورت خودکار آغاز می کند. این ویژگی، یکی از کاربردی‌ترین امکانات موجود به خصوص برای خانم های شاغل می‌باشد.

8- قفل کودک: همان طور که می‌دانید با انتخاب این گزینه ، می‌توانید از تغییر تنظیمات و برنامه‌های دستگاه توسط فرزند کم سن و سال خود جلوگیری نمایید.

جزییات محصول
SMS40C02IR

برگه اطلاعات

برند
بوش
کشور سازنده
ترکیه
مصرف انرژی
A+
نوع ضمانت
بوش سرویس
رنگ
سفید
نوع ظرفشویی
مبله (ایستاده)
تعداد برنامه شستشو
8 عدد
طول
60 سانتی متر
عرض
60 سانتی متر
ارتفاع
85 سانتی متر
وزن
56 کیلوگرم
ظرفیت ظرفشویی
12 نفره
قفل کودک
دارد
شستشو سریع
5 برنامه ویژه
شروع با تاخیر
1 الی 24 ساعت
شستشوی اولیه
دارد
سایر مشخصات
دارای فن‌آوری Active Water _ دارای سیستم Aqua Stop ( ضد نشت آب )
بررسی ها
بدون نظر

یک بررسی بگذارید

  • خدمات شرکت ضمانت کننده:
  • رضایت مندی از نحوه و زمان ارسال:
  • رضایت مندی کیفیت محصول:
این محصول را با استفاده از کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
بارگذاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید یا برای بارگذاری کلیک کنید.

مشخصات کلی

برند
بوش
کشور سازنده
ترکیه
مصرف انرژی
A+
نوع ضمانت
بوش سرویس
رنگ
سفید
نوع ظرفشویی
مبله (ایستاده)
تعداد برنامه شستشو
8 عدد
قفل کودک
شستشو سریع
5 برنامه ویژه
شروع با تاخیر
1 الی 24 ساعت

گنجایش و ابعاد

طول
60 سانتی متر
عرض
60 سانتی متر
ارتفاع
85 سانتی متر
وزن
56 کیلوگرم
ظرفیت ظرفشویی
12 نفره

مشخصات فنی

شستشوی اولیه

سایر مشخصات

سایر مشخصات
دارای فن‌آوری Active Water _ دارای سیستم Aqua Stop ( ضد نشت آب )
محصولات مرتبط

تماس با ما

مشاوره تلفنی مونوکالا مشاوره تلفنی:

36902554     36902558

گفتگو از طریق واتس اپ مونوکالا گفتگو با مونوکالا:

Whatsapp

بیعانه

نمادها

logo-samandehi

مونوکالا

مونوکالای من

منو

برای ذخیره محصول مورد علاقه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست محصولات دلخواه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود