برای دیدن محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی مونوکالا، متشکل از تیمی از خبرگان بازار لوازم خانگی می‌باشد که بر فروش لوازم خانگی بزرگ، لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی کوچک، لوازم سرمایشی و گرمایشی، صوتی و تصویری و لوازم بهداشت شخصی متمرکز است. مدیران مونوکالا بیش از یک دهه در بازار لوازم خانگی ایران بطور سنتی حضور داشته اند و کسب تجربه نموده‌اند. با گسترش نفوذ اینترنت در کشور، ترویج فرهنگ تجارت الکترونیک و ترغیب هموطنان به خرید اینترنتی محصولات و لوازم مورد نیاز خود بر آن شدیم که با راه‌اندازی این وب سایت برگی نو از دفتر کسب و کار خود ورق زده و وارد دنیای تجارت الکترونیک شویم.


پروژه‌ی راه‌اندازی وب‌سایت مونوکالا در تاریخ سوم تیر ماه 1394 کلید خورد و بطور رسمی افتتاح و در دسترس عموم قرار گرفت.


با صرف زمان و انرژی بسیار، تلاش نموده‌ایم در صفحه‌ی هر کالا، مشخصات و اطلاعات کاملی از آن کالا درج نماییم تا این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که با شناخت و اطلاعات کامل اقدام به خرید محصول مورد علاقه خود نمایند. با مونوکالا در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی بسیاری خواهد شد، شما در منزل یا محل کار خود می‌توانید به راحتی با چند کلیک کالای مورد نظر خود را یافته، اطلاعات و مشخصات آن را مطالعه نموده، تصاویر (ویدیو در صورت وجود) محصول مورد نظر را مشاهده نموده، کالاها را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت تصمیم‌گیری و انتخاب کنید. ثبت سفارش و تکمیل فرم تنها با چند کلیک و دریافت محصول خریداری شده درب منزل (محل کار) شما. همه و همه موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های شما خواهد شد.


شما می تونید با طمینان خاطر از مونوکالا خرید کنید با توجه به اینکه ارسال کالا در مونوکالا برای تمام ایران رایگان است.


برخی فروشگاه‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما مونوکالا با ارزش‌ها پیش می رود. با ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثر بخش. این ارزش‌ها در تمام مسیر هدایتگر ما هستند، می‌خواهیم پیشرو باشیم، ویژگی ما اشتیاقی بی‌پایان برای نوآوری در عرصه خرید اینترنتی لوازم خانگی بزرگ، لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی کوچک، لوازم سرمایشی و گرمایشی، صوتی و تصویری و لوازم بهداشت شخصی است. از دیگر اهداف ما برآورده نمودن تمام نیازهای مشتریان و حرکت در مسیر ایجاد مشتریان وفادار به سیستم است. شفافیت و صداقت در این مسیر ارسال رایگان به تمام شهرها و رعایت کردن اصالت کالا برای مشتریان ما مشهود خواهد بود. ما به دنبال ایجاد مشتریان دایمی برای خود هستیم، پس رضایتمندی شما از مونوکالا مهمترین اولویت ماست. ما به تعهدات خود در قبال مشتریان وفاداریم و آن را پاس میداریم. ما به شعار «حق با مشتریست» جامه‌ی عمل می‌پوشانیم.


چرا مونوکالا؟

پرداخت در محل فقط برای تهران

ارسال رایگان برای تمام ایران مونوکالاارسال رایگان برای تمام نقاط ایران

ضمانت اصالت کالا مونوکالاضمانت اصالت کالا

زمان ارسال کالا برای تمام ایران 24ساعت مونوکالازمان ارسال کالا برای تمام ایران 24ساعت


تنوع و کیفیت در سایه تجربه

لطفا ارزان بخرید

مونوکالای من

گفتگو

نمادها

logo-samandehi

مونو استور

عمده فروش

منو

برای ذخیره محصول مورد علاقه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست محصولات دلخواه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود