درباره مونوکالا

شروع فعالیت ما

وجود معضلاتی چون ترافیک شهری، آلودگی هوا، نگرانی از وجود کالاهای قاچاق و غیر اصل در بازار و یا بعضاً عرضه محصولات با قیمت های غیر واقعی که امروز با آن ها درگیر هستیم همگی اهمیت وجود مراجع معتبری چون مونوکالا جهت ارائه محصولات به صورت مجازی را بیش از پیش نشان می دهد. آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم جامعه با مقوله فروشگاه های مجازی و فرهنگ خرید آنلاین در کنار احترام به این حق مسلم مشتری که کالای مورد نظرش را با اطمینان از اصالت و با قیمت مناسب، با برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دریافت می کند، از جمله مهم ترین اصول و خط مشی مونوکالا می باشد. رویکرد ما در این باره این است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آنلاین به مشتریان گرامی، تجربه یک خرید آنلاین خوب و اطمینان بخش را برای آن ها رقم زنیم. تیم کاری مونوکالا فعالیت خود را از تاریخ 1394/4/3 شروع کرده است و تا کنون هدف این مجموعه جلب رضایت در راستای فروش محصولات با اصالت و مطمئن به مصرف کنندگان گرامی بوده است.

درباره ما

نماد اعتماد الکترونیک

یکی از مهم ترین دقدقه های اصلی این مجموعه ایجاد بستری امن و مطمئن در قبال اعتماد مشتریان گرامی بوده است. فروشگاه اینترنتی مونوکالا مجهز به نماد اعتماد الکترونیک معتبر از سامانه کسب و کار های اینترنتی میباشد.

نماد اعتماد الکترونیک

خرید و ارسال

فروشگاه مونوکالا با فراهم کردن امکان انتخاب و مقایسه محصولات بعد از ارسال نیز پشتیبان و ارائه دهنده سرویس های پس از فروش میباشد. ارسال کالا در تهران به صورت فوری و رایگان می باشد. ارسال به شهرستان ها 24 ساعت تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش به مقصد میرسد. ثبت سفارش در تهران به دو صورت اینترنتی و پرداخت در محل می باشد.

خرید و ارسال

مقایسه 0

محصولی وجود ندارد

To be determined حمل و نقل
0 تومان مجموع

پرداخت