همه چیز درباره برند اسنوا SNOWA

همه چیز درباره برند اسنوا SNOWA

اسنوا مخفف اسم شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان و زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب است. این شرکت ایرانی و موفق، لوازم خانگی با کیفیت و مرغوب ایرانی با قیمت مناسب تولید میکند. محصولات این شرکت همیشه در رقابت با برندهای خارجی موفق بوده اند. مدیر عامل این گروه صنعتی محمد رضا دیانی است که توانسته با تلاش و پشتکار بی وقفه خود موفقیت هاي چشمگیری را به دست آورد.


اسنوا درسال 1385در شهرک صنعتی مورچه خورت با مساحت 25000 متر مربع تاسیس شد. مطمئنا وقتی که این کارخانه تاسیس شد، کسی فکر نمی‌کرد روزی اسنوا با برند های بزرگ و مشهور لوازم خانگی مانند ال جی، سامسونگ و بوش و ... رقابت کند. اکنون اسنوا دارای انواع پرس هاي ضربه اي و هیدرولیکی 60 تن الی 1000 تن ، دستگاه هاي CNC جهت برش و خم، جوش پلاسما جهت صفحه هاي رویه اجاق گاز و همینطور دستگاه هاي رباتیک برای لعاب و رنگ می‌باشد. علاوه بر اینها، این واحد تولیدی تجهیزات مصرفی، جهت مونتاژ لوازم خانگی مطابق با آخرین استاندارهای ایرانی و خارجی را در اختیار دارد.


در حال حاضر شرکت لوازم خانگی اسنوا توانایی تولید و ارائه روزانه 1500 شماره اجاق گاز ایستاده، 1000 دستگاه کولر آبی و 1500 شماره محصولات توکار را دارد. اسنوا اولین شرکت لوازم خانگی در خاورمیانه است که رنگ محصولاتش را مطابق با درخواست های مشتریان فراهم میکند.


نگاه کلی به کارخانه بزرگ محصولات خانگی اسنوا
قطعات لوازم خانگی اسنوا ساخت کجا هستند ؟

شرکت لوازم خانگی اسنوا قطعات از پیش ساخته شده محصولات لوازم خانگی را از کشور های دیگر وارد کرده و در کشور ایران مونتاژ میکند که مسلما غالباً قطعات وارد شده از کشور چین هستند. البته یکی از مزیت هاي مونتاژ، آوردن آخرین تکنولوژی در صنعت هاي مختلف به ایران می‌باشد، چرا که متاسفانه اکنون واحد هاي تولیدی داخل ایران به دستگاه هاي روز جهان مجهز نشده اند و شاید این بخاطر هزینه هاي فوق العاده بالای این دستگاه ها باشد.

البته باید بدانید که حتی محصولات لوازم خانگی برندهای مشهور امثال ال جی، بوش و سامسونگ نیز در کشور چین ساخت می شوند. با این حال بعضی از کالاهای لوازم خانگی در کشور ایران ساخت می‌شوند و 100 درصد ایرانی هستند که از جمله می توان به اجاق گاز اشاره کرد که هیچ گونه وارداتی نداریم و حتی اجاق گازهایی که با برندهای خارجی در بازار لوازم خانگی به فروش می‌رسد در ایران تولید می‌شوند. در سخن آخر می‌توان نتیجه گرفت، اسنوا یک برند محبوب لوازم خانگی در ایران می‌باشد که توانسته محصولات خود رابا آخرین تکنولوژی روز جهان، قیمت مناسب و برترین کیفیت ساخت و ارائه نماید. در نتیجه بعنوان یک کالای ایرانی می توان به آن اعتماد کرد و همینطور از خدمات پس از فروش قوی آن نیز بهره برد.

نوشته شده در 1399-01-05 اخبار لوازم خانگی 0 12

نظر خود را بنویسیدپاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.
مقایسه 0
قبلی

محصولی وجود ندارد

To be determined حمل و نقل
0 تومان مجموع

پرداخت