آخرین نظرات
بدون نظر
جستجوی وبلاگ

درباره محصولات بوش

نوشته شده در4 دقیقه ها پیش توسط 73
علاقه مندی0

محصولات و خدمات بوش به منظور ایجاد شور و شوق، بهبود کیفیت زندگی و کمک به حفظ منابع طبیعی طراحی شده است. شرکت بوش می خواهد بهترین کیفیت و کالای قابل اطمینان را ارائه دهد. به طور خلاصه: شرکت بوش می خواهد فناوری ایجاد کند که "برای زندگی به ارمغان بیاورد.


محصولات و خدماتی که باعث شور و شوق می شوند

در ماشین شما، در خانه و یا در محل کار - فن آوری بوش بسیاری از زمینه های زندگی را شکل می دهد.


بوش در یک نگاه

درآمد فروش، شرکت ها، مکان ها - ارقام کلیدی و مارک ها در یک نگاه

بوش در یک نگاه


برای بوش، پایداری به معنای دستیابی به موفقیت طولانی مدت است، که در عین حال حفاظت از منابع طبیعی که نسل های کنونی و آینده به آن وابسته هستند را حفظ می کند. محیط زیست در نتیجه راننده نوآوری است.


از بین بردن کربن

از بین بردن کربن

بوش متعهد به اقدامات اقلیمی و دستیابی به هدف دو درجه ای توافقنامه پاریس است. در سال 2020، شرکت بوش در سراسر جهان از نظر آب و هوا اقدام به خنثی کردن گازهای گلخانه ای کرده است و تا سال 2030، می خواهد به بهبود کیفیت اقلیمی بر اساس کیفیت اقدامات اعمال شده بپردازید.


دست در دست: تفکر کارآفرینی و تعهد اجتماعی

به عنوان یک شرکت خصوصی، ما مستقل از بازار سهام عمل می کنیم. از این طریق رابرت بوش، یک بنیاد خیریه تاسیس کرده است که از سود شرکت استفاده می کند، برای به نفع جامعه، محیط زیست و نسل های آینده - به طور مداوم و برای دراز مدت.


تاریخ بوش

در سال 1886، رابرت بوش "کارگاه مکانیک دقیق و مهندسی برق" را در اشتوتگارت تاسیس کرد. این تولد شرکت در حال حاضر در سطح جهانی بود. درست از ابتدا، با قدرت نوظهور و تعهد اجتماعی مشخص شد.


مردم ما

همکاران ما در سراسر جهان به یک فرهنگ سازمانی منحصر به فرد کمک می کنند. این چیزی است که برای بوش بسیار ویژه کار می کند.


پژوهش

تحقیق برای تحقیق؟ این کار ما نیست. ما معتقدیم که تحقیق همیشه باید به نوآوری ملموس منجر شود. چیزی که زندگی مردم را برای بهتر شدن تغییر می دهد. به همین دلیل است که نوآوری های ما در تمام انواع زمان های مختلف در زندگی روزمره مردم ظاهر می شود.

پیام بگذارید
پاسخ دهید
Please login to post a comment.

گفتگو

نمادهای مونوکالا را ببین

اینجا عمده فروشیه، فقط همکارا بیان تو

منو

برای ذخیره محصول مورد علاقه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست محصولات دلخواه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود