آخرین نظرات
بدون نظر
جستجوی وبلاگ

سامسونگ پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفت

نوشته شده در3 دقیقه ها پیش توسط 173
علاقه مندی0
امسال سال بسیار قابل توجهی برای سامسونگ الکترونیک است که از زمان تأسیس به پنجاهمین سالگرد خود می رسد. این مراسم با رویدادی در Samsung Digital City، دفتر مرکزی شرکت Suwon برگزار شد. بیش از 400 کارمند برای بزرگداشت این نقطه عطف به همراه تیم اجرایی این شرکت از جمله کینام کیم ، معاون رئیس و مدیرعامل بخش راه حل های دستگاه (DS)، هیونسوک کیم، رئیس جمهور و مدیر عامل بخش الکترونیکی Consumer Electronics (CE) دونگجین کوه حضور داشتند. رئیس و مدیر عامل بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات سیار (IM).
معاون رئیس جمهور جی یی لی از طریق یک پیام ویدئویی از کلیه کارمندان سامسونگ بخاطر فداکاری در طی 50 سال گذشته قدردانی کرد و بر تعهد این شرکت مبنی بر ایجاد میراث خود و تبدیل به یک شرکت Centennial تأکید کرد.
نایب رئیس لی گفت: شما از 50سال پیش تا حالا زحمات زیادی کشیده اید و به لطف فداکاری و سخت کوشی هرکدام از شما ما موفق شده ایم. با نگاهی به 50 سال آینده، بگذارید تصورات خود را رها کنیم و رویای آینده ای خارق العاده را در سر می پرورانیم. با استفاده از فن آوری های جدید ما، آینده ای سالم تر و شادتر ایجاد کنیم. با به اشتراک گذاشتن و رشد در کنار هم، بهترین افراد جهان خواهیم شد.»
کینام کیم، نایب رئیس و مدیرعامل DS Division، سه هدف اصلی را در مورد رشد مداوم سامسونگ در فصل بعدی زندگی این شرکت به اشتراک گذاشت.
وی خاطرنشان كرد: "تغییر غیرقابل پیش بینی، كه ناشی از تغییر مطالب در جمعیت شناسی و رفتار مصرف كننده است"، مشخصه بارز دوره بعدی صنعت فناوری خواهد بود. بنابراین برای اطمینان از بقای خود در دوره جدید، باید خودآرایی بی امان را دنبال کنیم. ما هرگز نباید از یادگیری دست بکشیم، جسور و بی باک در کارهای خود باشیم و هنگام انجام تمام وظایف خود کاملاً اجرا کنیم.
با باقی ماندن از نیازها و انتظارات آنها و با یافتن راه هایی برای پیشرفت در بازارهای در حال تحول، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در مرکز تجارت ما هستند. سرانجام، بگذارید همه ما با هم همکاری کنیم تا سامسونگ به پیشرفت خود در شرکتی کمک کند که به دنیای بهتر کمک می کند و یک شرکت محترم و محبوب برای نسل های آینده خواهد بود. من می خواهم که همه ما مسئولیت های خود را به عنوان شهروندان شرکتی خوب در سفر فراموش نکنیم.»
پیام بگذارید
پاسخ دهید
Please login to post a comment.

گفتگو

نمادهای مونوکالا را ببین

اینجا عمده فروشیه، فقط همکارا بیان تو

منو

برای ذخیره محصول مورد علاقه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست محصولات دلخواه ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود